ТОВ «Миргородський сироробний комбінат»


ВАТ «Миргородський сироробний комбінат» побудований за індивідуальним проектом в 1982 р. Основним напрямком діяльності комбінату було виробництво цільномолочних продуктів і вершкового масла. У 1990 р. був побудований цех морозива з проектною потужністю 2 т продукції на добу.

У 2003 р. ТОВ «Миргородський сиркомбінат» увійшов до складу ДП «Мілкіленд-Україна». Було припинено виробництво цільномолочної продукції та морозива на застарілому обладнанні. Основним напрямком роботи підприємства стало виробництво твердих сирів і сухої молочної сироватки.

У 2004-2010 рр. на заводі була проведена масштабна реконструкція: капітальний ремонт цеху дозрівання і зберігання твердого сиру, а також покрівель всіх приміщень комбінату, реконструкція адміністративного будинку, установка нового сироварного обладнання виробництва Німеччини, Голландії, Угорщини та України, введення в експлуатацію цеху плавлених сирів, комп'ютеризація процесу прийому, аналізу молока і реалізації твердих сирів.

Після проведення реконструкції підприємство може переробляти до 250 т молока на добу, виробляти 24 т твердого сиру, 11,5 т сухої сироватки та 4 т плавленого сиру. Складські приміщення для дозрівання і зберігання твердого сиру вміщають 860 т продукції. Комбінат забезпечується молоком за рахунок закупівель від господарств усіх форм власності, розміщених в 12 районах Полтавської області.
ТОВ «Миргородський сироробний комбінат» виробляє 23 найменування твердих сирів, 29 найменувань плавлених сирів та сухе знежирене молоко (СЗМ).

У 2009 р. продукція підприємства перемогла в конкурсі «100 кращих товарів України». Комбінат нагороджений Почесною Грамотою Міністерства аграрної політики та продовольства України за розширення асортименту молочної продукції на основі впровадження прогресивних технологій.

Всi заводи