ПАТ «​​Чернігівський молокозавод»


Чернігівський міськмолзавод почав свою історію з 1956 року, коли був остаточно введений в експлуатацію. Через десятиліття успішної діяльності, в період з 1967 по 1970 р. на підприємстві була проведена реконструкція - збільшені виробничі площі, поставлено більш потужне і високопродуктивне обладнання. Все це дало можливість переробляти до 100 т молока на добу.
У 1994 р. завод поміняв форму власності і був реорганізований у ВАТ «Чернігівський молокозавод». Спочатку 2000-х на підприємстві була проведена реконструкція молочного цеху, що дозволила урізноманітнити і поліпшити асортимент і види упаковок, а також значно поліпшити якість продукції.
У 2007 р. ВАТ «Чернігівський молокозавод» увійшов до складу ДП «Мілкіленд-Україна».
Потужності підприємства по переробці молока становлять близько 150 т на добу. Збір молочної сировини здійснюється в Чернігівській області через власну заготівельну мережу.
Підприємство має сертифікати на системи управління якістю та безпекою харчової продукції (англ. Hazard Analysis and Сritical Control Point, НАССР) для виробництва сухого молока і вершкового масла. У 2008 р. підприємство також пройшло сертифікацію відповідності вимогам ДСТУ ISO 9001:2000.
«Чернігівський молокозавод» є дев'ятиразовим призером професійного дегустаційного конкурсу «Краща торгова марка України». За виробництво конкурентоспроможної молочної продукції на 18-ому Міжнародному бізнес-форумі підприємство отримало статуетку «Вища проба» і перемогло в номінації «Упаковка». Продукція заводу отримала золоту медаль за перемогу в конкурсі «Українське - найсмачніше», проведеного в ході Другої національної виставки-ярмарку «Регіони України пропонують».
Також підприємство було нагороджено Дипломом «Агро-2008» за активну участь у виставці і Дипломом «Кращий вітчизняний товар 2006 року» - переможець в номінації «виробництво молочної продукції» (йогурти «Кринка» в упаковці «Еколін»).
За результатами Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України» Чернігівський молокозавод занесений в каталог і нагороджений призом «100 кращих товарів України» та медаллю «До високої якості життя - разом». Експертна комісія у різний час відзначала дипломами за високу якість плавлені сирки та вершкове масло ТМ «Чернігівська спокуса», вироблені заводом.
Крім цього, завод неодноразово ставав лауреатом у номінації «продовольчі товари» в регіональному конкурсі «Чернігівська якість» в рамках Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України». Так, в 2009 р. кисломолочний продукт «Біфілайф» 2,5% жирності в стаканчиках по 230 г і йогурт «Кринка» в упаковці «Еколін» стали переможцями в конкурсі «Чернігівська якість». У 2010 р. підприємство стало лауреатом у номінації «продовольчі товари» регіонального конкурсу «Чернігівська якість» зі своєю продукцією «Кисляк 2,5% жирності» в стаканчиках по 230 г, в 2011 р. була відзначена Сметана 21% жирності в стаканчиках по 380 г та біойогурти 2,5% жирності в стаканчиках по 230 г.
У квітні 2012 р. молоко 2,7% жирності 900 г ТМ «Добряна», вироблене «Чернігівськии молокозаводом», отримало оцінку «відмінно» від Науково-дослідного центру незалежних експертиз «Тест».
У вересні 2012 р. термостатна сметана ТМ «Добряна» 21% жирності в стаканчиках по 380 г та солодкий сирок «Сирочок» 16,5% жирності 90 г стали переможцями регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України». Лауреатами конкурсу також стали термостатний біойогурт 2,5% жирності в стаканчиках по 230 г та питне пастеризоване молоко 2,7% жирності в пакетах «Еколін» по 900 г.

Всi заводи