Зустрічайте! Термостатна сметана і біойогурт від ТМ Добряна!


26 Березня 2012

 Лінійка термостатних продуктів ТМ "Добряна" поповнилася  новинками - біойогуртом  термостатним 2,5% 230 г та
термостатною сметананою жирністю 21% в ємностях 230 г і 380 г.

Зустрічайте! Термостатна сметана і біойогурт від ТМ Добряна!

Термостатна продукція виробляється з молока з власних молочних господарств компанії, звідки надходить безпосередньо на підприємства. Адже від якості сировини, в першу чергу, залежить смак і якість готового продукту. 

Зупинимося детальніше на термостатних продуктах "Добряна":

Сметана, яка виробляється зі свіжих молочних вершків з додаванням чистих молочнокислих культур термостатним способом в спеціальних камерах з постійною температурою, набагато густіша і ніжніша ніж звичайна. Пастеризація надає продукту горіховий присмак, процес гомогенізації - однорідну кремову структуру.

Біойогурт термостатний. Цей кисломолочний продукт виготовляють із застосуванням закваски на молочнокислих бактеріях і пробіотичних культурах, які сприятливо впливають на мікрофлору кишечника людини. Термостатний біойогурт без цукру і фруктових наповнювачів являє собою ідеальний продукт як для вживання в чистому вигляді, так і для приготування легких літніх овочевих або фруктових салатів.

Спробуйте ці продукти самі, почастуєте ними членів своєї сім’ї, використовуйте їх для приготування ваших фірмових страв - і вони напевно стануть постійною і незмінною частиною вашого раціону, наповнивши життя вашої родини новими фарбами, енергією і здоров’ям.


Всi новини