Виробничі підприємства ДП «Мілкіленд-Україна» відтепер можуть експортувати свою продукцію в ЄС


04 Січня 2016

Виробничі підприємства Групи компаній «Мілкіленд» включені до переліку українських молочних підприємств, яким дозволений експорт до ЄС.

Виробничі підприємства ДП «Мілкіленд-Україна» відтепер можуть експортувати свою продукцію в ЄС

   В очікуванні скорого вступу у силу з 1 січня 2016 року Угоди про вільну торгівлю між Україною та ЄС, Генеральний Директорат САНКО Європейської комісії оприлюднив перелік українських молочних підприємств, що пройшли необхідний аудит та отримали дозвіл на експорт до ЄС з 10 січня 2016 року. Три виробничих підприємства, що контролюються двома дочірніми компаніями Групи, а саме: Філією «Роменський молочний комбінат» ПП «Рось» та Філією «Менський сир» ПП «КФ «Прометей», були включені до цього переліку. 
   Коментар Головного виконавчого директора Milkiland N.V. А.І. Юркевича: «Отримання дозволу на експорт до ЄС трьома українськими підприємствами «Мілкіленд» стало підсумком послідовних зусиль наших фахівців із запровадження найкращих міжнародних стандартів якості та безпеки продукції, а також реалізації планів заходів, що надавалися експертами САНКО, на виробничих підприємствах Групи. Ми плануємо у повній мірі скористатися перспективами, що відкриваються, через експорт української молочної продукції на ринки країн ЄС, в тому числі, відповідно до квот, що були узгоджені в рамках Угоди про вільну торгівлю між Україною та Європейським Союзом. Крім того, ми сподіваємось що отримання доступу на ринок країн ЄС стане додатковим підтвердженням високої якості нашої молочної продукції, що підвищить її конкурентоздатність на ринках третіх країн, в тому числі у регіоні Близького Сходу та Північної Африки».
Всi новини