«Добряна» не залишається осторонь, коли комусь потрібна допомога

02 Червня 2014

Всім добре відомо, що перший день літа - 1 червня - Міжнародний день захисту дітей. А ось ще про одному святі, який випадає на цей день, знають набагато менше людей. А між тим, він не менш значущий, важливий і ... корисний.

«Добряна» не залишається осторонь, коли комусь потрібна допомога

Міжнародний день молока - напевно не випадково збігся з головним дитячим святом. Адже щасливе безпечне дитинство без якісних смачних молочних продуктів неможливо. Саме тому, коли в 2001 році за пропозицією Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН, у світі вперше вирішили відзначати день молока - дата була обрана сама відповідна. До того ж, навмисно чи підсвідомо, але до того часу в багатьох країнах місцеві громади святкували свій день молока саме 1 червня. «Пийте, діти, молоко, будете здорові!» - Ця фраза в даному випадку повною мірою об'єднала все, що відбувається в перший день літа.
Саме 1 червня представники Чернігівського молокозаводу відвідали Чернігівське обласне відділення всеукраїнської організації інвалідів та громадську організацію дітей-інвалідів «Гіппократ». Як завжди не з порожніми руками, а з горою смачних корисних подарунків.
Тим самим була продовжена благородна традиція, яка вже не один рік підтримується торговою маркою «Добряна» і ВАТ «Чернігівський молокозавод». Йдеться про постійну тривалої підтримки дітей з особливими потребами - інвалідів дитинства.
Дружба між «Добрянах» і «Гіппократом» триває вже багато років. Зародилася вона ще в радянський час, а коли Чернігівській молокозавод перейшов у приватні руки, нікуди не зникла. І сьогодні кожен рік - на 1 червня, до дня інвалідів та з інших приводів, гості з «Добряни» приходять до вихованців центру соціальної реабілітації з подарунками.
Цього разу подвійне свято вдався завдяки смачним подарункам - йогуртам, сиркам, ряжанка та іншим молокопродуктам від торгової марки «Добряна», які тут же потрапили на святковий стіл і з величезним апетитом були з'їдені. А в процесі підготовки до свята, вихованці центру влаштували фотосесію з величезною святкової коровою «Добряна» - та не відмовила нікому.
Добра традиція - допомога ближньому, проведення благодійних акцій для дітей-інвалідів, літніх людей, ветеранів - традиційний напрям роботи Чернігівського молокозаводу та торгової марки «Добряна». Під опікою перебувають навчальні заклади, центри соціальної допомоги, ветеранські організації та багато інших установ, де потребують допомоги.

Коментарі:
Тамара Бондаренко, комерційний директор Чернігівського молокозаводу:
- Ми щороку намагаємося вітати дітей зі святами. І на запрошення відкликаємося, і за власною ініціативою приходимо. Завжди дітям подобаються йогурти, дитячі сирки, глазуровані сирки торгової марки «Добряна».
Крім того ми завжди раді бачити цих дітей на підприємстві - проводимо для них екскурсії, організовуємо розважальні програми. Це дуже важливо бачити щасливі очі дітей. Це ще більше надихає наших співробітників на якісну роботу - адже вся наша продукція потрапляє на стіл до дітвори.

Валентина Фрол, голова організації «Гіппокарт», директор центру реабілітації:
- У нас 350 дітей - інвалідів дитинства. Вони завжди раді, коли в гості приходять спонсори. А коли приходить «Добряна» - це найбільше свято. Адже представники молокозаводу приносять смачні і корисні молочні продукти, які дуже подобаються дітям.
Ми співпрацюємо давно з «Добрянах» - вони не відмовляються від наших запрошень і завжди приносять нашим дітям гарний настрій
Всi проекти